SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 13.6. 3. kolo AGRO CS poháru KFS: TJ Lázně Bělohrad - SK Jičín 1:1 (0:1), PK: 5:4


branka: Vladeka - referát ze zápasu

Sestava: Strýhal (46. Švorc) - Florian, Zítka, Čeřovský, Fejfar - Vladeka(46. Holer), Mikolášek(46. Lishchur), Matějka(70. Bodlák), Kubíček(67. Louda) - Haken T.(74. Kirschner), Machačný

Rozhodčí: Erlebach Jiří, ŽK 0 : 3, ČK 0 : 0, Diváci: 200.

Branky: 80. Odvárko - 13. Vladeka (PK)

 K dalšímu přípravnému utkání v rámci AGRO CS Poháru KFS jsme cestovali do L. Bělohrad, kde jsme změřili síly s místní TJ. Za dusného počasí jsme začali aktivně, hned v 1. po rohu střílel Haken, brankář ale chytá. V 5. trefuje z TK Matějka z 20m břevno domácí branky!! Ve 13. po faulu domácí obrany píská HR pokutový kop, který Vladeka bezpečně proměňuje ve vedoucí branku 0 : 1!! Ve 13. střílí z úhlu opět Vladeka, brankář ale chytá. V 18. putoval míč po ose Florián - Vladeka - Machačný, ale střela posledně jmenovaného z 10m končí nad brankou. Ve 40. po brejku domácích zprava končí křížná střela těsně vedle levé tyče. V 52. „vymyslel" HR pokutový kop pro domácí, ale Švorc střelu k levé tyči vyrazil!! Z následné akce se domácí opět dožadovali další penalty, ale bez odezvy HR, který začíná některými svými výroky utkání dramatizovat jak na hřišti, tak na lavičkách a mezi diváky. V 58. končí TK Hakena těsně nad brankou. V 63. po třech rohových kopech Jičína chytá domácí brankář vyraženou střelu těsně před dobíhajícím Lishchurem. V 70. se na vápně ocitl osamocený Holer, jeho slabou střelu brankář chytá. I domácí hrozí brejky a snaží se vyrovnat. To se jim podařilo v 80. kdy si na roh z levé strany naskočil nehlídaný Odvárko a hlavou k levé tyči srovnává stav na 1 : 1!! V nervózním závěru se již nic nezměnilo, a tak došlo na penaltové rozuzlení. Hned první penaltu poslal Florián do parku za hřištěm. V 5. sérii měl na kopačce výhru Kirschner, ale nedal, a tak nakonec po 7. sérii vítězí domácí, když i Fejfar neproměnil!! V dalším utkání přivítáme v sobotu 20. 6. 2020 od 15. hodin mužstvo FK Chlumec n. C. B.

Komentář trenéra Obermajera: Dnes jsme poslali do boje další borce, co patří do našeho již širokého kádru a bylo by hříchem jejich tréninkové úsilí nezakončit utkáním. Bělohrad nám nabídl vše, co kluci pro svůj růst potřebují. Kvalitní soupeř, vypjatá atmosféra a vyústění v penaltách. Takových utkání chci více.

 

15.06.2020 - 20:58:13 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie