SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 27.6. 5. kolo: RMSK Cidlina B - SK Jičín 1:1 (1:1), PK: 2:4


branka: Florián - referát ze zápasu

Sestava: Strýhal - Florian, Čeřovský, Lánský, Beneš - Mohamed (63. Klaban), Haken T., Matějka, Halász - Holer, Kubíček (63. Louda)

Rozhodčí: Vích Patrik, ŽK 2 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 100.

K poslednímu utkání soutěže jsme cestovali na hřiště RMSK do N. Bydžova. Protože se z utkání omluvilo z různých důvodů větší množství hráčů, dostali šanci hráči širšího kádru a tak byl náš věkový průměr 20 let, u domácích to bylo dokonce necelých 17 let!! Začátek utkání se hrál za úmorného vedra především na domácí polovině, několik našich šancí zůstalo nevyužito. V 16. jsme při rozehrávce vyrobili „hrubku", kterou neměl problém 16-ti letý Pospíšil potrestat - 1 : 0!! Odpověď Jičína naštěstí netrvala dlouho, v 19. odcentroval zprava Matějka a nehlídaný Florián na malém vápně neměl problém dopravit míč do sítě - 1 : 1!! Dále se dostáváme do nadějných příležitostí, ale finální řešení není dobré, šance Holera a Matějky byly stoprocentní!! Začátek 2. poločasu obstarala šance Matějky, který po centru Floriana střílí z 10m na tribunu!! V 57. řeší Strýhal „rozštěpem" šanci domácích. V 58. ani nadvakrát neprostřelil brankáře Haken. V 69. střela domácích z vápna míří jen těsně nad naši branku. V 88. po našem rohu a následném závaru v malém vápně ani Haken ani Klaban na několikrát neprostřelili val domácích hráčů a tak utkání končí 1 : 1 a následují penalty. V nich naši hráči nezaváhali a přidal tak druhý bod, který znamená 1. místo ve skupině. Dnes jsme měli zvítězit, množství neproměněných šancí (Holer, Matějka, Haken) je alarmující - chybí klid a přesnost ve finální části. Dneškem končí „jarní sezóna", k prvnímu tréninku na podzimní sezónu se hráči sejdou v úterý 14. 7. 2020.

Pohled trenéra Obermajera: Utkání se spoustou nepřesnosti na obou stranách. Hra se nám nedařila a když jsme se do šancí dostali, tak jsme selhali. Musíme přidat v přípravě.

 

28.06.2020 - 20:55:32 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie