Ne 2.8. 1. kolo Poháru hejtmana: FK Dolní Kalná - SK Jičín 3:1 (0:1)

Sestava: Miech - Florian, Řeháček, Zezulka, Krykorka - Zítka, Lánský, Matějka, Nálevka - Machačný, Vladeka

Ve 2. pol. střídali: Mohamed, Holer, Sajdl, Fejfar, Kubíček

Branka: 31. Zitka

Rozhodčí: Lukeš Jan ŽK 4 : 1 ČK 0 : 0 Diváci: 195

K Předkolu Poháru hejtmana KHK jsme cestovali do Dolní Kalné na hřiště účastníka 1. B třídy. Rozdíl dvou tříd nás posadil do role favorita. Zpočátku se hrálo vyrovnané utkání, v 5. střílí nebezpečně z dálky Matějka, ve 14. se po TK neúspěšně vrhal po hlavičce v nadějné pozici domácí útočník. V 19. po naší chybě jdou domácí 4 na 2, ale střela končí těsně vedle naší levé tyče. Ve 31. vysunul napravo Vladeka Zitku a ten prostřelil domácího brankáře - 0 : 1!! Ve 35. po závaru trefují domácí břevno naší branky. Do poločasu se stav již nezměnil. Do 2. poločasu jsme chtěli hrát trpělivě a přidat druhou branku - bohužel, opak byl pravdou. V 52. po TK před naším vápnem se míč dostal na hranici vápna k domácímu Stránskému a ten střelou k levé tyči srovnává na 1 : 1!! Domácím narostla křídla, bylo jich plné hřiště a začínali nás přehrávat. V 60. po hrozné chybě ve středu obrany domácí útočník sám proti Miechovi střílí naštěstí jen těsně vedle pravé tyče naší branky. V 61. po centru zprava nabíhající Mohamed střílí vedle. V 63. po malé domů domácích kopeme z 10 m nepřímý volný kop, ale houštinu těl na brankové čáře jsme neprostřelili. V 81. po rohu domácích nestačil Miech na střelu Bartoše zpoza vápna a míč končí na bližší tyči v síti - 2 : 1. To už je pro Jičín těžká rána, nic se nedaří, domácí nadšeně bojují a po TK v 86. zvyšují Drinkou na 3 : 1. S tímto výsledkem opařený Jičín již neměl šanci, ani čas nic udělat a tak je velké překvapení na světě. Končíme v předkole po výkonu, který hlavně ve 2. poločase neměl nic společného s Krajským přeborem!!!!

Hodnocení trenéra Obermajera: Pokud zahraje 60% mužstva svůj podprůměr, tak nemůžete myslet na dobrý výsledek. Soupeř vyhrál zcela zaslouženě. Pro nás facka. Uvidíme, jak se z tohoto zápasu poučíme.

06.08.2020 - 21:34:43 || kategorie muži A-zápasy