SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

Pá 25.10. 12. kolo 1.B třídy mužů: Spartak Kobylice - SK Jičín B 0:1 (0:0)


branka: Mohamed Dahsan Mohamed Shehata - referát ze zápasu

Sestava: Masiar - Čeřovský (64. Kubíček), Florián, Halász (86. Kříž), Štěpánek - Klaban (46. Holer), Fejfar, Nálevka, Mohamed Dahsan Mohamed Shehata (75. Svorník) - Matějka (74. Louda), Sajdl  

Branky: 64. Mohamed Dahsan Mohamed Shehata

Rozhodčí: Nožka Lukáš  ŽK 2 : 3,  ČK 0 : 0,  Diváci: 50.

                   Na hřišti v Kobylicích jsme na umělce za umělého osvětlení bojovali o další body v soutěži. Zápas moc fotbalové krásy prokřehlým divákům neposkytl, byl to spíš boj. Naše mužstvo opět nevyužilo několik slibných příležitostí, a tak rozhodl ve 2. poločase svoji první brankou v jičínském dresu Mohamed Dahsan Mohamed Shehata. Mužstvo se tímto vítězstvím „odlepilo" z posledního místa tabulky a příští týden hostí doma v posledním podzimním utkání mužstvo Baníku Žacléř, které je v tabulce o jedno místo před našim mužstvem, a tak by se body z tohoto zápasu před zimní přestávkou náramně hodily.

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: Vítězství v Kobylicích se nerodilo lehce, byl to boj, fotbal žádný zázrak, ale za poctivý výkon plný sprintů a dohraných soubojů i více brankových příležitosti, které jsme si vytvořili, si myslím máme 3 body zaslouženě. Chválím všechny hráče včetně střídajících za odmakané utkání.

Libor Tobišek, trenér (domácí): Prvních 30 minut velmi pohledný rychlý fotbal. Postupem času se vytrácela rychlost, kombinovanost a dynamika.

 

29.10.2019 - 13:28:19 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie